1+1 Prefabrik ev

Prefabrik evler arasında en çok tercih edilenler kullanım alanları oldukça geniş olan tek katlı prefabrik ev 1+1
prefabrik ev'dir,Çünkü uzun ömürlü,şık tasarımlı ve son derece konforlu olan bu evler, yazlık olarak kullanmak isteyenden hasat zamanını tarlada geçirmek isteyenlere kadar çok çeşitli müşteri kitlesine hitap etmektedir.1+1 evler tek katlı olarak inşa edilmektedir.1+1 prefabrik evler de balkon mevcut değildir.

1+1 prefabrik ev-1

Prefabrik 1+1 modelleri ölçüleri 40-65-70-85-120 m2 tek katlı prefabrik ev modelleri de bu tür ihtiyaçları karşılamak için oldukça uygun görülmektedir. Betonarme yapılarda aranan özelliklerin hepsini bu yapılarda bulabilmek mümkündür. Bu tarz prefabrik evlerin üretimi ve kurulumu yapılırken iklim şartları dikkate alındığı için hem sıcak hem de soğuk bölgelerde rahatlıkla barınmak amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

1+1 prefabrik ev2

Kısıtlı bütçesi olan kişiler ve, ev sahibi olmak isteyen herkese uygun çözümler sunan prefabrik evler birçok farklı alanda kullanılmaktadır.Dağ evi ya da bağ evi olarak kullanmak isteyenlerin tek katlı prefabrik ev veya 1+1 prefabrik ev çözümleri ile ihtiyaç duyduğu tek katlı prefabrik evlere kalkan prefabrik güvencesi ile sahip olabilmektedir.

Tek katlı prefabrik ev,isteğe göre farklı model ve renkte farklı en boy ebatları ile üretimi gerçeklestirilebilmektedir.

1+1 Prefabrik Ev Özellikleri

Elektrik Tesisatı: Sıva Altı
Köşe Kaplama: Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler: PVC
Sıhhi Tesisat: Sıva Altı
Dış Cephe: Ahşap Betopan
Oda Sayısı: 1+1
Tavan Yüksekliği: 280 cm
Banyo Sayısı: 1
İç Duvar: 6 cm
Dış Duvar: 10 cm
Çatı Kaplaması: Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı: 1
Dış Kapı : Çelik Kapı
İç Kapı : Amerikan Göbekli Kapı
Balkon : Tek katlı 1+1 Prefabrik ev Modellerde balkon mevcut değildir.

1+1 prefabrik ev fiyatları

Sizlere diğer yapılardaki gibi, çok konforlu şık estetik ve kullanışlı bir yaşam alani sunan tek katlı prefabrik ev,farkli özellikleri ve fiyat avantajı ile 1+1 prefabrik ev fiyatları daha uyguna gelmektedir. 1+1 prefabrik ev 40 m2 fiyatları ,1+1 prefabrik ev 50 m2 fiyatlari,1+1 prefabrik ev 65 m2 fiyatlari,1+1 prefabrik ev 70 m2 fiyatlari ile farklı metre kare ve fiyat avantajı ile istediğiniz 1+1 prefabrik ev fiyatlari ve metre kare sinde bir 1+1 prefabrik ev sahibi olabilirsiniz.

1+1 Prefabrik ev fiyatları 2021-2022