1+1 Prefabrik ev

1+1 prefabrik ev nedir

Prefabrik ev 1+1 nedir,1+1 prefabrik ev 1 oda 1 salon ve 1 lavabodan oluşan 40m 2 başlayıp ideal 80m 2 üretimi yapılan en küçük prefabrik modüller bir yapı çeşididir.

Prefabrik evler arasında en çok tercih edilen kullanım alanı oldukça geniş olan tek katlı prefabrik ev,1+1 prefabrik ev'dir.1+1 prefabrik ev uzun ömürlü,şık tasarımı ve son derece konforlu olan bu evler, yazlık olarak kullanmak isteyenden,hasat zamanını tarlada geçirmek isteyenlere kadar çok çeşitli müşteri kitlesine hitap etmektedir.1+1 Prefabrik ev tek katlı olarak inşa edilmektedir.

1+1 prefabrik ev de balkon mevcut değildir.

1+1 prefabrik ev-1

Prefabrik ev 1+1 modelleri ölçüleri 40-65-70-85-120 m2 tek katlı prefabrik ev modelleri de bu tür ihtiyaçları karşılamak için oldukça uygun görülmektedir.

Betonarme yapılarda aranan özelliklerin hepsini 1+1 prefabrik ev'de bulabilmek mümkündür.Bu tarz prefabrik evlerin üretimi ve kurulumu yapılırken iklim şartları dikkate alındığı için hem sıcak hem de soğuk bölgelerde rahatlıkla barınmak amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

1+1 prefabrik ev2

Kısıtlı bütçesi olan kişiler ve, ev sahibi olmak isteyen herkese uygun çözümler sunan prefabrik evler birçok farklı alanda kullanılmaktadır.Dağ evi ya da bağ evi olarak kullanmak isteyenlerin tek katlı prefabrik ev veya 1+1 prefabrik ev çözümleri ile ihtiyaç duyduğu tek katlı prefabrik evlere kalkan prefabrik güvencesi ile sahip olabilmektedir.

Tek katlı prefabrik ev,isteğe göre farklı model ve renkte farklı en boy ebatları ile üretimi gerçeklestirilebilmektedir.

1+1 Prefabrik Ev Özellikleri

Elektrik Tesisatı: Sıva Altı
Köşe Kaplama: Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler: PVC
Sıhhi Tesisat: Sıva Altı
Dış Cephe: Ahşap Betopan
Oda Sayısı: 1+1
Tavan Yüksekliği: 280 cm
Banyo Sayısı: 1
İç Duvar: 6 cm
Dış Duvar: 10 cm
Çatı Kaplaması: Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı: 1
Dış Kapı : Çelik Kapı
İç Kapı : Amerikan Göbekli Kapı
Balkon : Tek katlı 1+1 Prefabrik ev Modellerde balkon mevcut değildir.

1+1 Prefabrik Ev Çeşitleri

1+1 prefabrik ev diğer yapı stoklarında olduğu gibi, sizlere çok konforlu,şık estetik ve ferah kullanışlı bir yaşam alani sunabilmektedir,tek katlı prefabrik ev,farkli metre kare seçenekleri ve özellikleri ile üretimi gerçekleştirilmektedir. İhtiyacınız olan 1+1 prefabrik ev projenize göre farklı model ölçü özellikleri ve uygun metre kare fiyat avantajı ile istediğiniz metre karede bir 1+1 prefabrik ev sahibi olabilirsiniz.

1+1 Prefabrik Ev Çeşitleri

  • 1+1 prefabrik ev 40 m2
  • 1+1 prefabrik ev 50 m2
  • 1+1 prefabrik ev 65 m2
  • 1+1 prefabrik ev 70 m2

Prefabrik evler,metre kare alan hesabı üzerine üretildiği için,proje seçiminde kullanacağınız prefabrik ev çeşitleri, prefabrik ev metre kare fiyatları konusunda iyi bir araştırma yapmalısınız.

1+1 Prefabrik ev fiyatları