Çift Katlı Prefabrik Ev

Çift katlı prefabrik ev

Çift katlı prefabrik evler, modüler yapı sektöründe betonarme villara alternatif olarak ortaya çıkmış bir prefabrik iş kolu modelidir.Çift katlı prefabrik evler genel konsept üretimi olarak lüks olarak isimlendirilir.İki katlı olarak yapılan bu prefabrik ev projelerinin tamamı lüks konfor ve yaşam standartlarını daha ileri seviye'ye taşıyacak barınma alanı olarak yapılmaktadır.

İki katlı prefabrik evler nüfus olarak kalabalık ailelerin en çok ihtiyaç duydukları geniş ve ferah kullanım alanı sunan Müstakil konut taleplerinde en çok ilgi gören konut modelidir. Özel tasarlanan iki katlı prefabrik ev projeleri villa tarzı lüks konutların inşasında kullanılmaktadır.Modern tasarım ve mimarisi, hızlı üretimi kurulumu, büyüleyici iç mekan dizanynı ile prefabrik yapı sektöründe en çok tercih edilen modellere sahiptir.

Çift katlı prefabrik ev,Normal barınma alanları olarak kullanılan tüm yapı stokları kadar güvenlidir.Kalkan prefabrik imalatı uygun fiyatlı ve uzun ömürlü çift katlı prefabrik ev sahibi olun.Pefabrik yapılarımızda konforlu yaşamın tadını çıkarın. Ekonomik ve dayanıklı prefabrik evlerimizle hayalinizdeki lüks prefabrik evleri inşa edelim.Kalkan Prefabrik üretmiş olduğu İki katlı prefabrik ev hafif çelik Özelligi ile her türlü olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır.İki katlı prefabrik ev'de deprem korkusu olmadan içiniz rahat bir şekilde ikamet edebilirsiniz.

Kalkan Prefabrik siz değerli müşterilerine hayalinizdeki iki katlı prefabrik ev için prefabrik ev modelleri ve fiyatları ile halk arasında çift katlı prefabrik ev olarak tabir edilen İki katlı prefabrik evleri işçilik garantisiyle kaliteli malzeme ile imal etmektedir.Projenizde metre kare,renk,iç döşeme,dış duvar,yalıtım vb tüm seçenekleri size sunmaktayız.İki katlı prefabrik ev sözleşmelerinizde,istediğiniz çift katlı prefabrik ev'ile ilgili tüm detayları sözleşmenize eklemeyi unutmayınız.Farklı mimari yapısı,lüks mazleme kullanımı ile çift katlı prefabrik evler'de mutlu bir yaşam,doğa ile iç içe hayallerinizin gerçeğe dönüştügü,mekanlar kalkan prefabrik ile şimdi daha yakın.

Çift Katlı Prefabrik Ev Ölçüleri ve Fiyatları

Çift katlı prefabrik evler; uygun fiyat avantajı ile kısa sürede yapım fırsatı sunar.Hızlı kurulum imkânı, kolay montaj özelliği,farklı alanlara transfer imkanı ile farklı model,kat seçimleri,çift katlı,oda sayısı,2+1 prefabrik ev,3+1 prefabrik ev,gibi seçenkleri ile farklı konseptlerde üretilebilinen iki katlı prefabrik ev İnşa edileceği bölge ve mevsim şartları ile bölge hava şartlarına uygun imalat malzemeleri kullanılarak üretilmektedir.Çift katlı prefabrik ev ölçüleri ile tek katlı prefabrik ev ölçüleri bir değildir.

Çift Katlı Prefabrik Ev Ölçüleri

25 metre kare olarak başlayan iki katlı prefabrik evler ihtiyaçlarınız dahilinde,istenilen ölçü ve metre kare olarak üretilebilmektedir.

45 metrekare çift katlı prefabrik ev 45 m² olarak üretimi gerçekleşen çekirdek ailerinin yaşam alanı tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

82 metrekare çift katlı prefabrik ev, 2+1 planında üretilen 82 metre karelik bu yapılar ile temel barınma ihtiyacınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

145 metre kare çift katlı prefabrik ev imalatı tamamıyla lüks konseptinde olup,tatil barınma ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilmiştir.145 m² prefabrik ev ile hayalnizdeki tatil ve yaşam alanınızda mutluluğun keyfini yaşayabilirsiniz.

155 m²